Przejdź do treści

Klinika M-Estetica

M-Estetica to zespół doświadczonych fachowców z zakresu nieinwazyjnej bariatrii, medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii, czy dietetyki. Nasza praca sprawia nam ogromną satysfakcję i radością obserwujemy wzrost zaufania naszych pacjentów.

Nasz cel to podkreślenie urody i naturalny efekt wykonywanych zabiegów. Równie ważny jest dla nas komfort pacjenta, dlatego proponujemy zabiegi bezbolesne i bez konieczności odbywania długiej, uciążliwej rekonwalescencji. Dzięki stosowaniu nowoczesnych, ale sprawdzonych metod dobranych do potrzeb skóry, przebadanych produktów i technologii zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo, komfort doskonały wygląd i dobre samopoczucie.

Dr Mariusz Miśkiewicz

Lekarz / Specjalista chorób wewnętrznych

Doświadczenie zawodowe zdobywał pod okiem najlepszych nauczycieli pracując m.in. na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Bielańskiego oraz na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Czerniakowskiego,
z którym związany jest do dziś. Przez kilka lat pracował jako asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szkoląc młodych adeptów sztuki lekarskiej oraz prowadząc wykłady dla lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej. 

Dziś, jako kierownik Pracowni Endoskopii w Szpitalu Czerniakowskim dba o właściwy przebieg diagnostyki pacjentów zwiększając ich szanse na wyleczenie.

W ramach działającego w M-Estetica Europejskiego Centrum Nieinwazyjnej Bariatrii zajmuje się opieką nad pacjentami w Programie utraty wagi z balonem Allurion od chwili kwalifikacji pacjenta do zakończenia programu.

Mgr Julia Ponichter

Dietetyk

Dietetyk.  Absolwentka Katedry Dietetyki na Wydziale Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie. Aktualnie kontynuuje naukę w Szkole Doktorskiej SGGW, gdzie zajmuje się opracowaniem spersonalizowanego poradnictwa dietetycznego dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Aktywnie działa na uczelni uczestnicząc w badaniach i projektach naukowych. Jest współautorką artkułów naukowych z dziedziny dietetyki. Szczególnie zainteresowana zagadnieniami z zakresu dietoterapii w chorobach cywilizacyjnych, żywieniem kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.  

W M-Estetica zajmuje się pacjentami w Programie utraty wagi z balonem Allurion oraz poradnictwem dietetycznym dla osób z zaburzeniami odżywiania a także dla osób poszukujących skutecznych metod utraty zbędnych kilogramów oraz chcących zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy.

.